WELLIS – EURÓPSKA VÝROBA VELLNESS

WELLIS - EURÓPSKA VÝROBA

Je poctou pre nás, že od založenia firmy, čiže od roku 2003 v celej Európe čoraz viac ľudí si vyberie produkty firmy WELLIS, aby boli klenotom ich kúpeľne alebo záhrady a jedným z dôkazov ich krokov uskutočnených pre svoje zdravie. O blahodarných účinkoch vaní a bazénov WELLIS môžete byť informovaný z rôznych zdrojov, ale doteraz padlo málo slov o tom, že tieto produkty vyrábame v Európe, a v rámci toho aj v Maďarsku.

Na začiatku aj WELLIS zostavoval svoju ponuku výlučne z dovážaných produktov, ale počas rokov sa ukázalo ako jednoznačné, že na európskom trhu ešte je kapacita a nárok na vytvorenie ďalšej výrobnej jednotky. Produkty prichádzajúce z ďalekého východu alebo z USA sa dostávajú do Európy nie iba po dlhej preprave, ale aj v súvislosti s ich kvalitou sú často zbadateľné nedostatky, čo výrazne sťažuje situáciu predávajúcich firiem, alebo ich pomer ceny a hodnoty nevyhovuje európskym zákazníkom.

Na celom svete je viditeľné napredovanie zelených investícií, s ktorými podnikatelia nevytvárajú iba pracovné miesta, ale aplikáciou nových technológií kráčajú spolu s globálne rastúcimi požiadavkami na ochranu životného prostredia.

Skupina WELLIS vo svojich cieľoch sa stotožňuje s touto myšlienkou, v znamení toho spustila na jar roku 2010 výrobu vlastných vaní a masážnych bazénov. Vytvoreniu výrobnej haly na ploche cca. 7000 m2 prechádzala značná investícia a zosúladená práca tímu odborníkov, a v tejto hale výroba európskych produktov v súčasnosti sa realizuje na mnohých výrobných linkách vybavených robotickou technikou.

TECHNOLÓGIA XXI. STOROČIA

Vzhľadom na expanziu firmy WELLIS, pri stále sa zvyšujúcom počte objednávok sa firma rozhodla, že klasickú manuálnu výrobu nahradia plne automatickou a robotickou. Znížený výrobný čas a vyššia kvalita všetkých produktov je zabezpečená celosvetovo špičkovými robotmi ABB a SIRTEK. Samozrejem automatizácia výrobného procesu môže prebehnúť len vtedy, ak je naplánovaná každá výrobná etapa do najmenších podrobnosti a podľa presních pravidiel. Firma WELLIS toto know-how vstavala do takého robotického zariadenia, ktoré niekoľkonásobne prevyšuje rýchlosťou a presnosťou manuálne odvedenú prácu.

Výrobný proces pomocou robotov ABB vyzdvihuje firmu WELLIS celosvetovo, pretože tieto prostriedky sú celosvetovo uznávané kvôli ich precizite a prenosti (0,06-0,08 mm). Firma WELLIS pri aplikácií polyuretánovej peny zvolila technológie talianskej firmy SIRTEK, čím je zabezpečená rovnaká hrúbka a váha nanesenej peny. Nanesená pena má tri vrstvy a skladá sa z troch komponentov, čím je zabezpečená vysoká kvalita fyzikálnych a mechanických vlastnosti výrobkov.

Výhody spevnenia vane polyuretánom:

• Vynikajúce antihlukové vlastnosti, tlmenie hlučnosti zvukov vychádzajúcich z vnútra vane (nebudete napr. rušiť susedov spustenej hydromasáži).
• Vďaka výborným izolačným vlastnostiam udržiava napustenú vodu dlhšie v nastavanej teplote, čím Vám predlžuje relaxačný pobyt vov vode a následne šetrí aj energiu.
• Pri takomto spracovaní polyuretánu oproti technológii so spevnenými vláknami sa nevytvára škodlivý roztok sterol, čím chránime aj prírodu
• Naše výrobky majú nielen pozitívne vlastnosti ale vyhovujú aj všetkým normám Európskej únie.

PREČO VÍRIVKU WELLIS?

10 dôvodov, prečo sme 1. v európe:

1. Vyrobené v EU! (nižšie náklady na dopravu, ľahká a jednoduchá dostupnosť originálnych náhradných dielov)
2. Používame najmodernejšie technológie (izolácia PU pena + Al fólia, najnovšie Balboa systémy, najnovšie nerezové trysky)
3. Najsilnejšia masáž (výkonné 2-3 koňové motory)
4. Nové inovácie (Pulsar, Gejzír, Teplovzdušná perlička)
5. Energeticky úsporné komponenty (LAING motor, Trojitá izolácia, využívame teplot z motorov)
6. Ergonómia (Ležadlá a sedadlá sú enorgonomické, ovládače sú pri ruke)
7. Antibakterialické povrchy (Microban - povrch akrylátu, hadíc, filter, aby voda zostala dlhšie čistá)
8. Nastavitelnosť (Uzatvoritelné trysky, Vymenitelné trysky, programovatelný filtračný cyklus,
9. Bezpečné (Ochrana voči zamrznutiu vody)
10. Vanička (Izolovaný tvarovaný podlahový panel, vyrobený z jedného kusa materiálu, tvorí základňu každej našej vírivky. Strany tohto panelu sa smerom nahor rozširujú a tvoria bariéru chrániacu nielen pred vlhkosťou a hmyzom, ale vytvárajú ochranu konštrukcie vírivky pred škodlivými vplyvmi vlhkého podložia. Izolačný systém s reflexnou bariérou je uložený naprieč podlahovým panelom, aby zamedzil odčerpávaniu cenného odpadového tepla prostredníctvom efektu „studeného poklesu“ (angl. cold sink), ktorý je vytváraný vlhkým podložím.

PRODUKTY WELLIS

VÍRIVKY WELLIS

Vírivky Wellis

SWIM SPA

Vírivky Wellis

PRÍSLUŠENSTVO K VÍRIVKÁM

Vírivky Wellis

AKRYLÁTOVÉ VANE

Vírivky Wellis

VOĽNE STOJACE AKRYLÁTOVÉ VANE

Vírivky Wellis

SPRCHOVACIE KÚTY

Vírivky Wellis

ATYPICKÉ WELLNESS ZARIADENIE

Vírivky Wellis

PRÉMIUM SAUNY / INFRA

Vírivky Wellis

INFRASAUNY

Vírivky Wellis

BAZÉNOVÁ A VAŇOVÁ CHÉMIA

Vírivky Wellis