FÓLIOVÉ BAZÉNY

Bazénové fólie RENOLIT ALKORPLAN, ALKORPLAN 2000 a ALKORPLAN 3000

Bazénová fólia ALKORPLAN je jedným z najpoužívanejších materiálov na vodotesné vložkovanie bazénov. Vďaka svojej vynikajúcej tvarovateľnosti a jednoduchej pokládke je fólia Alkorplan vhodná pre ľubovoľný tvar a rozmer bazénu. ALKORPLAN sa uplatní pri stavbe nového aj pri rekonštrukcii staršieho bazénu. Bazénové fólie sú vyrábané z mäkčeného PVC a naviac sú spevnené textilnou výstužou. Fólie Alkorplan sú húževnaté a pevné. Veľmi dobre odolávajú poveternostným podmienkam i v zime. Preto je tento typ bazénovej fólie vhodný i pre vonkajšie bazény. ALKORPLAN 2000 a ALKORPLAN 3000 sú navyše opatrené akrylovou vrstvou. Táto vrstva zvyšuje životnosť bazénovej fólie. ALKORPLAN 2000 a 3000 vďaka tejto vrstve získava vysokú odolnosť voči UV žiareniu, farebnú stálosť a odolnosť proti mikroorganizmom.

Rekonštrukcia bazénov pomocou fólie ALKORPLAN

Bazénová fólia ALKORPLAN je vhodná pre betónové, oceľové a drevené bazény. Fóliu je možné úspešne použiť aj pri rekonštrukcii laminátových a polypropylénových bazénov. Vďaka ALKORPLANU získa bazén novú kvalitnú vodotesnú povrchovú úpravu s dlhou životnosťou. Rekonštrukcia bazénu s fóliou Alkorplan je rýchla a možno ju realizovať bez väčších zásahov do okolia bazénu. Použitie ALKORPLANU je rôzne a umožňuje izolovať ľubovolné tvary a rozmery bazénov. Farebná škála tejto bazénovej fólie iste uspokojí každého, kto chce bazén zladiť s interiérom či exteriérom svojho domu. Vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu, rozumnej cene, rýchlej a jednoduchej inštalácii a absolútnej vodotesnosti (záruka 10 rokov), sa systém ALKORPLAN stal najpoužívanejším systémom hydroizolácie bazénov na svete.

Výhody akrylátovej ochrannej vrstvy ALKORPLAN 2000 a ALKORPLAN 3000

• Zabraňuje usadzovaniu nečistôt a tvorbe škvŕn, uľahčuje čistenie povrchu fólie

• Chráni fóliu proti UV žiareniu a jej predčasnému starnutiu

• Chráni fóliu proti oderom a škrabancom

• Zabraňuje tvorbe baktérií a plesní na povrchu fólie

Záruka 10 rokov na vodotesnosť

RENOLIT ALKORPLAN je jediná fólia vystužená polyesterovou vložkou, ktorá zaručuje vodotesnosť vášho bazéna, bez ohľadu na jeho umiestnenie. Je možné ju použiť do klasických interiérových a exteriérových bazénov, do strešných bazénov, alebo na akékoľvek miesto, kde sú praskliny alebo mikro póry, ktoré by mohli spôsobiť vlhkosť a únik vody.

RENOLIT ALKORPLAN vám umožní vychutnať si váš bazén bez obáv z netesností.