KERAMICKÉ BAZÉNY

Tá nádherná vec, keď znovu pocítite vodu okolo seba a tá Vás unesie v čase ku krásnej spomienke. Len si zatvorte oči, voda, ľudia, vôňa, nálada, to všetko Vás dostane späť k vzácnemu momentu Vášho života, ako nič iné.

KERAMICKÉ BAZÉNY PRE TÝCH, KTORÍ MILUJÚ DIZAJN, JEDNODUCHOSŤ A KRÁSU.
Keramické bazény Compass vyberajte z 30 modelov, ktoré sa svojím dizajnom hodia k modernej vile aj klasickému domu. Sú vhodné do záhrady, na terasu priamo k domu, alebo do interiéru ako vnútorný bazén.

KARBON-KERAMICKÁ TECHNOLÓGIA
Používame rovnaký vysokoodolný materiál, aký sa využíva v leteckom, automobilovom či jachtárskom priemysle. Vďaka nemu sú naše bazény mimoriadne pevné a trvácne.

Z ČOHO SÚ VYROBENÉ NAŠE BAZÉNY?
Bazény s keramickým jadrom, karbónovými výstužami a systémom všetkých vrstiev, z ktorých sú zložené, umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž bez betónovej základovej dosky počas niekoľkých dní.

SUPER-SILNÝ BAZÉN, NA KTORÝ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ
Keď Compass Pools predstavil keramickú technológiu bazénovému priemyslu v polovici 90. rokov, veľmi rýchlo sa stala uznávanou po celom svete. Počas dekád, sme považovaní za svetovych lídrov a inovátorov na tomto trhu. Naša patentovaná keramická technológia dramaticky vylepšuje bazénovú štruktúru a je dôvodom, prečo Compass Pools môže ponúknuť všetkým zákazníkom dôveru v riešenia, ktoré budú vyhovovať špecifickým potrebám ich pozemku.

Rozsiahlo namáhané časti bazéna sú štrukturálne zosilnené pridaním carbonu do patentovaného keramického systému. Carbon má najvyššiu kompresnú silu zo všetkých materiálov. Rovnaký materiál s neprekonateľnou silou, ako sa používa v automobilovom, námornom a leteckom priemysle, používame my pri výrobe Compass bazénov od roku 2013.

Váš bazén s dychberúcim imidžom
Život nie je len čierna a biela. Compass vytvoril farby bazénov a prispôsobil ich Vašim najkrajším dovolenkovým spomienkam. Farebné vrstvy sú nanášané manuálne , ako na tý ch najdrahších autách, preto je každý náš bazén originálny. Vytvorte si svoje vlastné more vo Vašej záhrade.

NOVA® FARBY
Škála farieb Nova® je jedným z najpokročilejších systémov gélových náterov na svete. Farby sa miešajú pomocou nového typu farebných častíc a z dokonalenej základovej farby. Z pohľadu estetického, tieto farby dodávajú vode v bazéne priesvitný holografický efekt, prejavujúci sa charakteristickým leskom.

BI-LUMINITE® & CYBER COLOURS
Bi-Luminite® povrch a jeho 3D farb y sú revolučnou zmenou. Tieto farby menia vzhľad kompozitných bazénov uvedením drobných trblietavých častíc pod povrch a použitím dvoch farebných vrstiev namiesto jednej. Tento patentovaný Bi-lumination proces vytvára jedinečný farebný dojem. Jeho hĺbka a trblietavé efekty poskytujú bazénom Compass možnosť vytvorenia jedinečnej palety nádherných farieb. Preto môže Váš bazén perfektne splynúť s prostredím, alebo môže vytvoriť silný a emotívny prejav Vášho štýlu a vkusu.

SMALL malé záhradné bazény

Menej ako 7. 5m

Tieto bazény sú navrhnuté pre rodinné domy s malým pozemkom alebo menšou záhradou pri dome. Môžete si vybrať z kombinácie modelov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytli efektívny priestorna plávanie aj zábavu. Splňte si dnes svoj sen o bazéne, i keď vlastníte menší po zemok. Tento rad bazénov, Vám to umožní.

bazeny1
bazeny2

BESTSELLER medium bazény

7.5 – 8. 8 m

Naše najpredávanejšie bazény sú pripravené žiariť, ako diamant vo Vašej záhrade alebo vo vnútri domu. Stačí len pridať pár vodných atrakcií a pravá zábava s Vašou rodinou môže začať.

bazeny3
bazeny4

PREMIUM large bazény

8.8 – 11 m

Vôbec nezáleží na tom, či ste profesionálnym plavcom alebo nie, tieto bazény ponúkajú skutočnú radosť z plávania, vďaka svojejdĺžke a rovnako aj dvom plaveckým dráham vo väčšine prípadov.

bazeny5
bazeny6

Objavte viac na: www.compasspools.eu

MÁTE ZÁUJEM O BAZÉN OD NÁS?
PROSÍM ZAVOLAJTE NÁM A INFORMUJTE SA

Tel.:00421 905 606 110

KERAMICKÉ BAZÉNY

Naše realizácie bazénov